سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

وام چیست؟

وام مبلغ پولی است که یک شخص یا سازمان به شخص یا سازمان دیگری اعطا می‌کند. این پول معمولاً به همراه شرایطی مانند نرخ بهره و مدت زمان بازپرداخت ارائه می‌شود. وام ها توسط بانک ها، موسسات مالی، سازمان های دولتی و خصوصی ارائه می شوند و به افراد و سازمان ها کمک می کنند تا هزینه ها و پروژه های خود را تامین کنند. انواع وام ها شامل وام خرید گوشی موبایل ، لپ تاپ، خرید مسکن، تحصیل، خرید خودرو، کسب و کار و شخصی هستند. اگر وام به موقع بازپرداخت نشود، ممکن است جریمه و دیون اضافی به همراه آسیب به اعتبار فرد اعمال شود. وام ها به افراد و سازمان ها در دستیابی به اهداف مالی و بهره بردن از فرصت های مالی کمک می کنند.

وام خرید کالا

وام خرید کالا یک روش معمول و محبوب برای تأمین مالی خرید کالاها است. این نوع وام توسط بانک‌ها و مؤسسات مالی ارائه می‌شود و می‌تواند برای خرید محصولات مختلفی مانند لپ تاپ، گوشی، خودرو و لوازم خانگی استفاده شود. یکی از ویژگی‌های مهم این نوع وام، عدم نیاز به ضامن است. افرادی که نمی‌توانند ضامن ارائه کنند می‌توانند از این نوع وام استفاده کنند. شرکت‌ها نیز ممکن است وام خرید کالا را به مشتریان خود ارائه دهند تا مشتریانشان با شرایط بهتری کالای مورد نیاز خود را خریداری کنند. برای استفاده بهینه از این نوع وام، مشتریان باید شرایط و قوانین آن را بررسی کنند و مبالغ و شرایط پرداخت را به دقت بررسی کنند. آنها باید مطمئن باشند که می‌توانند مبلغ وام را در زمان مقرر پرداخت کنند. البته شایان ذکر است در شرایطی این نوع وام ها نیز نیاز به ضامن دارند.

وام خرید گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ و کالای دیجیتال

وام خرید کالای دیجیتال یکی از روش‌های متداول برای خرید یک گوشی هوشمند، تبلت، لپ تاپ و بصورت کلی کالای دیجیتال است است. با توجه به قیمت بالای برخی از گوشی‌های موبایل، لپ تاپ و کالای دیجیتال، بسیاری از افراد قادر به پرداخت قیمت آنها نیستند. به همین دلیل، برخی بانک‌ها و شرکت‌های مالی وام‌های خرید کالای دیجیتال را ارائه می‌دهند.

وام خرید گوشی موبایل، تبلت و بطور کلی کالای دیجیتال معمولاً به صورت اقساط ماهیانه و با نرخ سود مشخصی به مدت معینی ارائه می‌شود. این وام به افراد کمک می‌کند تا بتوانند گوشی مورد نظر خود را خریداری کنند و هزینه را به صورت تقسیط پرداخت کنند. از طرفی، عرضه کننده هایلپ تاپ ، گوشی و کالای دیجیتال نیز از ارائه وام‌های خرید کالای دیجیتال، برای تسهیل شرایط فروش برای مشتری استفاده می‌کنند.

با این حال، قبل از دریافت وام خرید تبلت و کالای دیجیتال، باید به مواردی نظیر نرخ سود، مبلغ وام، مدت زمان پرداخت و شرایط اعطاء توجه کرد. همچنین، باید در نظر داشت که این وام‌ها معمولاً حداقل درآمد و شرایط دیگری را برای اعطای آنها مورد نیاز قرار می‌دهند.

وام-خرید-گوشی-موبایل-قسطی-لپ-تاپ

 

طرح های فروش اقساطی پاییزان کالا

در حال حاضر پاییزان کالا دو طرح اقساطی فروش گوشی موبایل، تبلت، لپتاپ و بصورت کلی کالای دیجیتال را ارائه می دهد. طرح اول طرح طراوت بانک آینده است.این وام تا سقف 100 میلیون تومان ارائه می شود. مهمترین ویژگی فروش اقساطی با طرح طراوت، بدون ضامن بودن و بدون پیش پرداخت بودن آن است. سود این وام 23 درصد و بازپرداخت آن حداکثر 36 ماهه است. در این طرح با ارائه آنلاین مدارک لازم، اعتبارسنجی صورت می پذیرد و با توجه به اعتبار شما، مدارک نهایی لازم مشخص می شود. پس از بارگذاری مدارک کیف پول شما شارژ شده و می توانید محصولات مورد نیاز خود را خریداری نمایید. طرح طراوت با همراهی بانک آینده صورت می پذیرد. پس می بایست در این بانک حساب داشته باشید. 

سوال مهمی که بسیار پرسیده می شود این است که حساب بانکی چه مبلغی یا گردشی می بایست داشته باشد، تا شرایط اعطای وام را داشته باشد؟ 

پاسخ این است که گردش یا مانده حساب اهمیت چندانی ندارد، بلکه نحوه بازپرداخت وام های قبلی و نداشتن چک برگشتی مهمترین شاخص اعتبارسنجی این وام است. برای دریافت این وام نیاز به چک صیاد یا ضامن با رتبه اعتباری بالا که دارای چک صیاد باشد، دارید.

طرح اقساطی دوم پاییزان کالا طرح لیزینگ گلرنگ است. در این طرح نیازی به افتتاح حساب ندارید. همچنین نیازی به پیش پرداخت نیست. دریافت وام از لیزینگ گلرنگ با سرعت بیشتری انجام می پذیرد. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فروش اقساطی و طرح های موجود با کارشناسان پاییزان کالا در ارتباط باشید.همچنین می توانید صفحه فروش اقساطی گوشی و کالای دیجیتال پاییزان کالا را ببینید. 

سبد خرید
سایدبار

درخواست بازپرداخت

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من