رویه های ارسال سفارش

پیک موتوری ( ویژه شهر تهران )

طبق این امکان مشتریان تهرانی میتوانند سفارشات خود را ثبت نموده و توسط پیک موتوری بین 2 تا 5 ساعت محصول خودرا در محل انتخابی تحویل کالا دریافت نمایند .

لازم به ذکر است در این روش شما میتوانید از امکان پرداخت در محل که ویژه شهر تهران است استفاده نمایید بدین صورت که هنگام ثبت سفارش گزینه پرداخت را روی پرداخت هنگام دریافت تظیم کنید.

مهم: لطفا قوانین مربوط به مناطق و نواحی خارج از تهران را در پایین مطالعه کنید.

پست پیشتاز

این نحوه ارسال مختص به سراسر کشور می باشد و مشتریان می توانند سفارشات خودرا در بازه ۲۴ الی ۷۲ ساعت پس از پردازش ( طبق اعلام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ) تحویل بگیرند.

بدیهی است که استفاده از این نوع ارسال منوط به تسویه نمودن صورت حساب خود است.

سفارشاتی که هر روز بعد از ساعت ۱۲ ثبت شوند، روزبعد ارسال خواهند شد و تمامی سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۲ هرروز به ثبت رسیده باشند در همان روز ارسال می شوند.

پس از تحویل بسته پستی توسط پاییزان کالا، کد رهگیری مرسولات پستی در پنل مربوط به پیگیری سفارشات مشتری درج خواهند شد.

تیپاکس

این شرکت خصوصی امکانی را فراهم آورده که طبق آن مرسولات پستی شهرستان ها بصورت درب به درب ارسال می گردند. بدین صورت که پس از ثبت سفارش مأموران تیپاکس بسته را از درب واحد ارسال پاییزان کالا تحویل گرفته و درب منزل مشتری تحویل می دهند. طبق اعلام شرکت تیپاکس تمامی مرسولات ۲۴ ساعته به دست مشتری خواهند رسید.

نکات ضروری :

امکان دارد تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق پست و تیپاکس ارسال می شوند، در زمانی خارج از تایم مقرر شده توسط این دو شرکت به دست مشتری برسند لذا فروشگاه پاییزان کالا هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد.
سفارشاتی که بصورت تحویل در محل می باشند؛ قبل از تحویل باید تسویه شوند و پیک موتوری موظف است که محصول را پیش از تسویه حساب تحویل ندهد. خواهشمندیم همکاری لازم را با پیک مبذول نمایید تا روند ارسال مرسولات سریع تر صورت گیرد.
مشتریان عزیزی که میخواهند پرداخت در محل داشته باشند، پیش از ارسال باید نحوه پرداخت خود را مشخص کنند تا پیک موتوری بتواند مناسب با شیوه شما تجهیزات لازم را حمل کند.
تمامی سفارشات پاییزان کالا در بسته بندی های مهر و موم شده تحویل پیک، پست و تیپاکس می شوند. اکیداً از تحویل گرفتن بسته ای که باز شده است خودداری کنید و سریعا با پاییزان کالا تماس بگیرید.
مشتری گرامی لطفا توجه داشته باشید که مناطق 21 و 22 و ناحیه 8 از منطقه 15 و نواحی 5،6،7 از منطقه 20 شامل شهر تهران و هزینه ارسال آن جداگانه محاسبه خواهد شد.
هزینه ارسال مرسولات شهرستان بر روی فاکتور اعمال شده است.

هزینه ارسال

توجه داشته باشید که هزینه ارسال محصولات تهران نقدا توسط پیک دریافت خواهد شد و هزینه شهرستان ها 35,000 تومان میباشد که روی فاکتور اعمال میشود.