سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

حریم خصوصی

کسب اعتماد کاربران پاییزان کالا جزء مهم ترین هدف های ماست.

لوگو پاییزان کالا

همانطور که میدانید؛ تمامی وب سایت ها برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کنند تا بتوانند خدمات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهند که پاییزان کالا نیز از این قاعده مستثنا نیست.
پاییزان کالا برای پردازش و ارسال سفارشات اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن، ایمیل و همچنین مشخصات فردی را نیز از مشتریان درخواست میکند و با توجه به اینکه کلیه فعالیت های ما قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک کشورمان و در جهت جلب اطمینان و تامین منافع مشتریان صورت میپذیرد لذا طی فرآیند خرید فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر میشود از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.
لازم به ذکر است که پاییزان کالا تنها، نشانی ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت میکند را مورد تایید میداند و تمامی مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت میگیرد.بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، پاییزان‌کالا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ما تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین پاییزان‌کالا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد. توجه داشته باشید که ارتباط پاییزان کالا با مشتریان در حال حاضر فعلا فقط از طریق ارسال ایمیل میباشد. بنابراین مراقب سود جویان و کلاهبرداران باشید.باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه پاییزان‌کالا را از خود سلب می‌کند. پاییزان‌کالا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت بر عهده پاییزان‌کالا نیست و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
پاییزان‌کالا تمام تلاش خود را برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

سبد خرید
سایدبار

درخواست بازپرداخت

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من